Hart van Hellendoorn

Hart van Hellendoorn

 • Hondenschool Slooijer blij met nieuwe agility trainster
  12:22 uur - Hondenschool Slooijer heeft een nieuwe agility trainster in dienst , Marianne Slooijer. Marianne gaat op de woensdagavondvan 19:00 uur tot 21:00 uuragillity les geven. Marianne is zeer ervaren in deze sport, heeft WKs en EKs gelopen met goede resultaten! […]
 • Heracles Soccer Camps en keeperskampen in zomervakantie
  09:46 uur - Heracles Soccer Camps en keeperskampen in zomervakantieHeracles Almelo organiseert in de naderende zomervakantie vier Heracles Soccer Camps en twee keeperskampen voor kinderen van 6 tot en met 15 jaar bij verschillende amateurverenigingen in de regio. Alle Heracles Soccer Camps en keeperskampen duren drie dagen en staan onder leiding van gediplom […]
 • Prijzen en afgevaardigden naar Regiokampioenschappen voor PSV Hertruiters
  09:41 uur - Dit weekend werden de kringkampioenschappen dressuur voor paarden van kring Reggedal in Markelo gehouden. Ook een aantal combinaties van PSV Hertruiters was hier succesvol. […]
 • Zondagopenstelling: alleen voor supermarkten of voor alle winkels die dit willen?
  19.12 uur - Naar aanleiding van ons artikel vanmorgen dat vanaf vandaag de supermarkten op zondag geopend zijn, kwamen er erg veel reacties op de website en social media bij ons binnen. […]
 • Rijden onder invloed van drugs
  16:40 uur - Op vrijdag 13 juli controleerden collegas een bestuurder van een personenauto op de Albert Einsteinstraat in Nijverdal. Bij de 22-jarige bestuurder uit Hellendoorn werd een speekseltest afgenomen en hieruit bleek dat hij positief testte op THC. […]
 • Natuurbrandje Goudzoekerspad
  13.55 uur - Vanmiddag rond 13.30 uur moesten politie en brandweer uitrukken naar het Goudzoekerspad in Nijverdal. Langs het spoor woedde een brandje. […]
 • Supermarkten vandaag geopend!
  12:47 uur - Het is vandaag 15 juli dus de supermarkten in Nijverdal zijn vandaag voor het eerst op zondag geopend. Er is veel om te doen geweest. Uiteindelijk heeft de raad afgelopen dinsdag besloten dat de supermarkten op 20 zondagen in het jaar open mogen. […]
 • Woning Albert Verweystraat afgezet na brand
  09:54 uur - Zaterdagavond om 22:10 werd de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand aan de Albert Verweystraat. Ter plaatste hebben zij de brand bestreden en de woning geventileerd. […]
 • Twee kampioenen bij de Lochsprinters
  09:45 uur - Terwijl er tijdens de eerste wedstrijd van deze competitie, 2 weken geleden in Winschoten, maar 13 Lochsprinters aan de start verschenen, vertrokken er vandaag een paar fanatieke crossers meer van onze club richting Klazienaveen. De een met wat meer omwegen dan de ander, vanwege de wegafsluiting op de N36, maar uiteindelijk verschenen alle 21 Loc […]
 • Rijden onder invloed alcohol
  09:39 uur - Op zaterdag 14 juli om 03.00 uur zagen agenten van ons team een personenauto rijden over de Kerkstraat in Nijverdal. Uit het ingestelde onderzoek bleek de 39-jarige bestuurder uit Nijverdal onder invloed van alcohol te zijn. […]